Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, w związku z czym trzeba się do niego dobrze przygotować. Pozwól aby M.P-BUS przyczynił się do sukcesu Twojej uroczystości.

Podaruj rodzinie oraz znajomym indywidualnie dopasowany transport podczas ślubu oraz wesela.

Proponowanie przez nas rozwiązania:

Lokalny przewóz gości (na terenie Łodzi i województwa Łódzkiego)

Organizujemy transport gości spod wskazanego adresu do kościoła następnie na salę weselną. Odbiór z wesela ustalamy o preferowanej przez klienta godzinie. JESTEŚMY ELASTYCZNI – jeśli goście dobrze się bawią w miarę możliwości przesuwamy godzinę odbioru lub cierpliwie czekamy. Rozliczenie za transport odbywa się na podstawie wcześniej przeprowadzonej kalkulacji. Drugim rozwiązaniem jest dyspozycyjność Busa przez większą część wesela. Podstawiamy samochód pod salę i rozwozimy gości na przykład od północy do 5-6 nad ranem. Ilość kursów nie ma znaczenia, rozliczamy się według stawki godzinowej oraz limitu kilometrów, który ustalamy wcześniej z Państwem Młodym.

Regionalny przewóz gości (na terenie całej Polski oraz UE)

Jeśli Twoja rodzina bądź znajomi mieszkają w innym mieście M.P-BUS zapewni im transport. Możemy być do Państwa dyspozycji na jeden, dwa lub trzy dni (w zależności od odległości oraz czasu trwania wesela). W razie potrzeby sami zapewnimy nocleg oraz wyżywienie dla kierowcy, co nie jest standardem wśród innych firm transportowych.

Dzięki znajomości bazy noclegowej w Polsce oraz długoletniej współpracy z czołowymi sieciami hotelarskimi w kraju, możemy również pomóc w doborze optymalnego miejsca noclegowego dla gości weselnych.

Transfery gości na lotniska w Polsce oraz UE

Jeśli zaprosiłeś gości za granicy zapewniamy transport z lotniska do hotelu bądź domu weselnego. Dysponujemy Busami przystosowanymi do tego rodzaju transportu, czyli z dużą przestrzenią bagażową (wersje long), co pozwala na komfortową podróż bez konieczności przewożenia bagaży w części pasażerskiej.

 

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły.

Kierowcy wyróżniają się bardzo wysoką kulturą osobistą oraz eleganc

kim strojem.

Dla najmłodszych pasażerów zapewniamy foteliki.

Na życzenie klienta możemy ozdobić auto oraz oznaczyć napisami magnetycznym –

Goście Weselni